|
|
|
| Lichtquelle | led |
| Funktionalität | Einzelbatterie |
| Familie | Serie 770 SEPTAGEM-U |
| Anwendung | Sicherheitsleuchten |
| Lichtquelle | led |
| Funktionalität | Einzelbatterie |
| LoRa node | ja |
| Spannung | 230V AC/DC |
| Farbtemperatur (K) | 4000K |
| Lichtleistung Notbetrieb | 489 |
| Temperaturbereich (C) | -20⁰C - +30⁰C |
| Farbe | wit, RAL9003 |
| Farbwiedergabeindex (CRI) | >70 |
| Verpackungsgrößen (LxWxH) | 270 x 148 x 74 mm |
| Nennbetriebsdauer | 3 hours |
| Schlagschutz | IK08 |
| Power factor | 0,45 |
| Autotest (ATS) | ja |
| Montage | Wand- oder Deckenanbau |
| Material Gehäuse | polycarbonaat |
| Dauerschaltung / Bereitschaftschaltung | instelbaar (L1+L2) |
| Schutzart | IP41 |
| Leistung | 0,5W - 3,2W (non-maintained) |
| Schutzklasse | Klasse II |
| Weitere Details | low bay lens (montagehoogte tot 7 meter) & 3 uur brandtijd |
| Batterie | 2 x NiMh 3,6V 2,2A Long Life / High Temp |
| EAN | 8720246251999 |
770LBS tbv lichtlijnen
770LBU tbv lichtlijnen
770MPSW haakse wandbeugel kort, wit
770MPLW haakse wandbeugel lang, wit
770PE25W pendel wit 25cm
770PE50W pendel wit 50cm
770PE100W pendel wit 100cm
94223LS (accessory)
| Handleiding / Manual Septagem-U3 | Download |
| Spacingtabel 1 lux / 3 hours duration / Low Bay | Download |
| Produktdatenblatt | Download PDF |