|
|
|
| Lichtquelle | led |
| Funktionalität | Einzelbatterie |
| Familie | Serie 770 SEPTAGEM-U |
| Anwendung | Sicherheitsleuchten |
| Lichtquelle | led |
| Funktionalität | Einzelbatterie |
| LoRa node | ja |
| Spannung | 230V AC/DC |
| Farbtemperatur (K) | 4000K |
| Lichtleistung Notbetrieb | 489 |
| Temperaturbereich (C) | -20⁰C - +30⁰C |
| Farbe | zwart |
| Farbwiedergabeindex (CRI) | >70 |
| Verpackungsgrößen (LxWxH) | 270 x 148 x 74 mm |
| Nennbetriebsdauer | 3 hours |
| Schlagschutz | IK08 |
| Power factor | 0,45 |
| Autotest (ATS) | ja |
| Montage | Wand- oder Deckenanbau |
| Material Gehäuse | polycarbonaat |
| Dauerschaltung / Bereitschaftschaltung | ja |
| Schutzart | IP41 |
| Leistung | 0,5W - 3,2W (non-maintained) |
| Schutzklasse | Klasse II |
| Weitere Details | high bay lens & 3 hours autonomy |
| Batterie | 2 x NiMh 3,6V 2,2A Long Life / High Temp |
| EAN | 8720246251951 |
770LBS tbv lichtlijnen
770LBU tbv lichtlijnen
770MPSB haakse wandbeugel kort, zwart
770MPLB haakse wandbeugel lang, zwart
770PE25B pendel zwart 25cm
770PE50B pendel zwart 50cm
770PE100B pendel zwart 100cm
94223LS (accessory)
| Handleiding / Manual Septagem-U3 | Download |
| Spacingtabel 1 lux / 3 hours duration / High Bay | Download |
| Produktdatenblatt | Download PDF |