7UL0400HBB (high bay)
HBI 770 Septagem-U 4W Centraal 230V AC/DC High Bay Black.
Geschikt voor hoogtes tot 17m.
HBI 770 Septagem-U 4W Centraal 230V AC/DC High Bay Black.
Geschikt voor hoogtes tot 17m.
| Familie | Serie 770 SEPTAGEM-U |
| Anwendung | Sicherheitsleuchten |
| LoRa node | nein |
| Spannung | 230V AC/DC |
| Farbtemperatur (K) | 4000K |
| Temperaturbereich (C) | -20⁰C - +30⁰C |
| Farbwiedergabeindex (CRI) | >70 |
| Verpackungsgrößen (LxWxH) | 270 x 148 x 74 mm |
| Montage | Wand- oder Deckenanbau |
| Schutzklasse | Klasse II |
| Batterie | nee, centraal gevoed |
| EAN | 8720246252750 |
770LBS tbv lichtlijnen
770LBU tbv lichtlijnen
770MPSB haakse wandbeugel kort, zwart
770MPLB haakse wandbeugel lang, zwart
770PE25B pendel zwart 25cm
770PE50B pendel zwart 50cm
770PE100B pendel zwart 100cm
| Produktdatenblatt | Download PDF |