|
|
|
| Lichtquelle | LED |
| Funktionalität | Einzelbatterie, low/high |
| Familie | Serie 770 SEPTAGEM-M |
| Anwendung | Rettungszeichenleuchten |
| Lichtquelle | LED |
| Funktionalität | Einzelbatterie , low/high |
| LoRa node | ja |
| Spannung | 230V AC/DC |
| Farbtemperatur (K) | 4000K |
| Lichtleistung (lm) | L1 (low level), L1+L2 (high level) |
| Temperaturbereich (C) | -20⁰C - +30⁰C |
| Farbe | zwart |
| Farbwiedergabeindex (CRI) | >80 |
| Verpackungsgrößen (LxWxH) | 270 x 148 x 74 mm |
| Nennbetriebsdauer | >3 Stunden |
| Erkennungsweite | 25 |
| Schlagschutz | IP08 |
| Power factor | 0,45 |
| Autotest (ATS) | ja |
| Montage | Wand- oder Deckenanbau |
| Material Gehäuse | Polycarbonaat |
| Dauerschaltung / Bereitschaftschaltung | ja |
| Schutzart | IP41 |
| Leistung | 1,1W - 3,2W |
| Schutzklasse | Klasse II |
| Weitere Details | zonder pictogramplaat |
| Batterie | NiMh 3,6V 2,2A Long Life / High Temp |
| EAN | 8720246252002 |
77DMQB single-sided ↑-
77DMQQ double-sided ↑↑
77DMYZ double-sided ←→
77DMXB single-sided ↓-
77DMXX double-sided ↓↓
77DMYZD double sided ↙
77DMYZU double sided ↗
77DMEE double-sided
77DMGG double sided
770MPLB haakse wandbeugel lang, zwart
770MPSB haakse wandbeugel kort, zwart
770PE25B pendel zwart 25cm
770PE50B pendel zwart 50cm
770PE100B pendel zwart 100cm
770LBS tbv lichtlijnen
770LBU tbv lichtlijnen
94223LS (accessory)
| Handleiding / Manual Septagem-M | Download |
| Produktdatenblatt | Download PDF |