| Familie | Serie 770 SEPTAGEM-M |
| Anwendung | Sicherheitsleuchten |
| LoRa node | nein |
| Spannung | 230V AC/DC |
| Farbtemperatur (K) | 4000K |
| Temperaturbereich (C) | -20⁰C - +30⁰C |
| Farbwiedergabeindex (CRI) | >80 |
| Verpackungsgrößen (LxWxH) | 270 x 148 x 74 mm |
| Montage | Wand- oder Deckenanbau |
| Schutzklasse | Klasse II |
| Batterie | nee; centraal gevoed |
| EAN | 8720246252699 |
770LBS tbv lichtlijnen
770LBU tbv lichtlijnen
770MPSB haakse wandbeugel kort, zwart
770MPLB haakse wandbeugel lang, zwart
770PE25B pendel zwart 25cm
770PE50B pendel zwart 50cm
770PE100B pendel zwart 100cm
| Produktdatenblatt | Download PDF |